• MPS w zapasach

W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

Read more
  • MMP Kadetów i Juniorów

W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Read more
  • „Brandenburgia Cup 2013”

Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

Read more

Video MPS w zapasach

„Teravita CUP” w Kiekrzu

"Teravita CUP” 2013 Kiekrz i komplet medali kostrzyńskich zapaśników. Bardzo dobry kolejny występ kostrzyńskich młodzików i kadetów, którzy zdobyli  aż 18 medali w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym. Kolejna edycja „Teravita CUP”  tradycyjnie już odbywa się na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia i ma formę turnieju gwiazdkowego, gdzie nawet numery losu są na słodko, bo jest to smaczna czekolada. Szczególną gwiazdkę miał Ryszard Bobrycki, który jako zawodnik zajął 1 miejsce w turnieju a Kostrzyn zdobył 6 – krotnie I miejsca, miał szczęście w losowaniu i wygrał notebooka – BRAWO!!!. Tak więc o jedno trofeum więcej. Bardzo dobrze poczynali sobie nasi zawodnicy zdobywając tak wiele medali i przegrywając niewiele walk. Pozwoliło to na zajęcie II miejsca w punktacji zespołowej za Sobieski Poznań a przed Orlętami Trzciel. W turnieju startowało 14 zespołów.