• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

„Teravita CUP” w Kiekrzu

"Teravita CUP” 2013 Kiekrz i komplet medali kostrzyńskich zapaśników. Bardzo dobry kolejny występ kostrzyńskich młodzików i kadetów, którzy zdobyli  aż 18 medali w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym. Kolejna edycja „Teravita CUP”  tradycyjnie już odbywa się na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia i ma formę turnieju gwiazdkowego, gdzie nawet numery losu są na słodko, bo jest to smaczna czekolada. Szczególną gwiazdkę miał Ryszard Bobrycki, który jako zawodnik zajął 1 miejsce w turnieju a Kostrzyn zdobył 6 – krotnie I miejsca, miał szczęście w losowaniu i wygrał notebooka – BRAWO!!!. Tak więc o jedno trofeum więcej. Bardzo dobrze poczynali sobie nasi zawodnicy zdobywając tak wiele medali i przegrywając niewiele walk. Pozwoliło to na zajęcie II miejsca w punktacji zespołowej za Sobieski Poznań a przed Orlętami Trzciel. W turnieju startowało 14 zespołów.

Miejsca naszych zawodników:
I  miejsca:
Dawid Suroń  
Wiktor Zaoborny
Damian Korczala
Ryszard Bobrycki
Bartosz Pieczonka
Mateusz Borusewicz
II Miejsca:
Konrad Rojek
Michał Mysona
Eryk Szterew
Paweł Łuczak
Patryk Stańczak
III Miejsca
Remigiusz Mech
Michał Iwasiuta
Eliasz Zdzitowiecki
Maciej Czarnecki
Wiktor Przychodaj
Adam Stańczak
Kewin Metel


Turniej ten kończy naszą rywalizację na matach krajowych w których zdobyliśmy ponad 160 medali którymi dziękujemy szczególnie Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej która w znacznym stopniu wspierała nasz udział we wszystkich turniejach zapaśniczych jak i pozostałym sponsorom: Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, MOSiR, Hanke Tissue, GBS Barlinek, Intermarche, Bricomarche, Polchar, IKAA, BGŻ, ICT Poland.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre