• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy z workiem medali na Międzywojewódzkim Turnieju w Pieńsku

zapasy kostrzynZapaśnicy z workiem medali na Międzywojewódzkim Turnieju w Pieńsku. Drobnymi krokami dobiega końca sportowy sezon zapaśniczy 2014. W ubiegłą sobotę 8 listopada w Pieńsku koło Zgorzelca braliśmy udział w przedostatnim (dziewiątym) turnieju rozgrywanym w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi dzieci i młodzików. Nasze miasto reprezentowała 13 osobowa drużyna rywalizując w sportowej walce z zawodnikami 10 klubów zapaśniczych. Po kilku godzinnych zmaganiach mogliśmy już tylko cieszyć się z końcowych wyników. Dziewięciokrotnie stawaliśmy na podium odbierając medale i dyplomy. Do domu przywieźliśmy trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe krążki.

Wyniki chłopaków: 

I miejsce – K. Metel 38 kg, M. Czarnecki 85 kg, R. Kwiek 100 kg

II miejsce – D. Siroń 53 kg, E. Szterew 73 kgsp;

III miejsce – M. Borysewicz 35 kg, K. Rojek, M. Remigiusz 59 kg, M. Spyra 100 kg

V miejsce – Sz. Bunkiewicz 50 kg, A. Jaworski 59 kg, M. Buda 66 kg, P. Bartosz 73 kg.


W dniach 21-22 listopada będziemy walczyli na zawodach w Bielawie, które zakończą cykl dziesięciu turniejów Międzywojewódzkiej Ligi. Na pewno zrobimy wszystko aby wypaść jak najlepiej i przywieziemy trochę medali.
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Andrzeja Kunta, oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Dziękujemy !!!
;
Trener i Prezes UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą Artur Żołna

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre