• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

W juniorach bez medalu

zapasyW juniorach bez medalu – w Wałbrzychu w dniu 13-14 listopada odbyły się zawody zapaśnicze Puchar polski Juniorów w którym uczestniczyli również zapaśnicy z Kostrzyna nad Odrą. Nasi zawodnicy nie powiększyli zdobyczy medalowych choć nie wiele brakowało by już w grupie starszej ponownie zdobyć medal(ostatni medal w juniorach Patryka Piaseckiego to 2010 rok), skończyło się na piątym miejscu Wiktora Zaobornego i na siódmych miejscach Remigiusza Mecha i Pawła Hendlika. Brak medali nie oznacza jednak, że chłopaki źle walczyli, walczyli dobrze wygrywając ze swoimi rówieśnikami zdecydowanie a ulegli starszym mocniejszym fizycznie przeciwnikom. Nieźle poczynał sobie Dawid Siroń oraz Eryk Szterew a Paweł Hendlik pokonał zdecydowanie mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Teraz tylko należy wyciągnąć wnioski i walczyć w przyszłorocznych Mistrzostwa Polski Juniorów. Przed nami jeszcze dwie imprezy, mistrzostwa województwa dzieci i młodzików w których zadebiutuje około 15 osobowa grupa kostrzyńskich adeptów zapasów. Na zakończenie starego roku czyli 21 grudnia w hali MOSiR odbędzie się Turniej Gwiazdkowy - Finał Ligi kostrzyńskich szkół.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre