• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

„Gwiazdkowy Turniej Zapaśniczy 2018” 

„Gwiazdkowy Turniej Zapaśniczy 2018”. Jak co roku od 20 lat w ostatni przed świąteczny tydzień rozgrywany jest finałowy Turniej Kostrzyńskiej Ligi Szkolnej w Zapasach . Jednak jest to turniej o innym wymiarze w którym chcemy umieścić wszystko t.j współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych i gimnazjalnych indywidualnie i drużynowo wyłonienie najzdolniejszej młodzieży do sportów walki nagrodzenie najlepszych w całorocznej rywalizacji a jednocześnie wejście w świąteczny klimat z życzeniami i upominkami od Gwiazdora. Licznie zgromadzone rodziny nie szczędziły braw dla tych najmłodszych stawiających pierwsze kroki na macie ale również i dla tych którzy zdobywają medale i wysokie miejsca w największych turniejach zapaśniczych.

Aż głos się łamie jak wyczytuje się walczących w „ Turnieju Gwiazdkowym” medalistów Mistrzostw Polski zawodników czołówki krajowej czy członków Kadry Polski. Powiem tak Turniej Gwiazdkowy jest tak ważny dla naszego środowiska jak Międzynarodowe zawody które również organizujemy rok- rocznie przyznane przez Polski Związek Zapaśniczy za osiągane wyniki sportowe. Cieszy mnie fakt że wspierają właśnie „Turniej Gwiazdkowy”. Kolejny powód do radości to fakt udział tak licznej ekipy Sylwestra Sadowskiego nauczyciela SP-2 . Okazało się że wielu z nich to ukryte talenty. Warto zapamiętać nazwiska które trafiły do kajetu trenera Kacper Przychodaj Sebastian Kurpiel Wiktor Dybka Mateusz Machowiak Maciej Wichrowski Olek Urbanek Bartosz Jackowski Adam Harasymek Marcel Marczak Antoni Detner. Nie wymieniam nazwisk które już wielokrotnie uczestniczyli w turniejach ponieważ wymienię nazwiska które zauły I – miejsca.


Serdeczne DZIĘKUJE za tak duże wsparcie Firm i osób prywatnych ICT Poland, MOSiR, K-SSSE, Teleskop, Wendre Polska, IKAA – Suchomel Intermarche, Polchar, Bar Oczko, GBS Barlinek, AKIMA – Szarek Hurtownia Elektryczna - Mariusz Gatak, Ryszard Nagórny Mariusz Chrzanowski, Krzysztof Grędziński. DZIĘKUJEMY !!!.

Klasyfikacja indywidualna końcowa:

Miejsca III- zajęli Maks Dziemidowicz Sebastian Kurpiel Aleks Rozpędowski Maciej Kwiatkowski Wojciech Bednarczuk Denis Kazban Mysret Mysret Filip Musiałowski Bartosz Jankowski Mikołaj Wojtaszczyk Jakub Gruszka Adam Harasymek Damian Nowak Maciej Joński Antoni Nudka Kamil Mech

Miejsca II - zajęli
Jakub Gruszka Adam Szymański Bartosz Galareta Jakub Dąbrowski Byulent Zekaryuja Oktawian Balicki Artur Zalewski Olek Urbanek Michał Rogus Maciej Wichrowski Antoni Detner Mateusz Machowiak Piotr Ziołański Igor Waskin Fabian Bielecki Miłosz Nadworski Piotr Cholewicki Michał Marczak Wojciech Snopek Grzegorz Konysz

Miejsca I – zajęli
Wiktor Dybka Marcel Marczak Piotr Dąbrowski Julian Iwaszko Sebastian Adamczewski, Konrad Adamczewski, Aleks Kusyń, Dawid Kopka, Wojciech Cudak, Filip Iwaszko, Kacper Sobczyk, Mateusz Borysewicz, Oskar Piekutowski, Kewin Metel, Fabian Grzywacz, Bartosz Zwoliński, Patryk Kopka, Seweryn Kunt , Sebastian Garbowski i Ksawery Tułacz.


Klasyfikacji Szkół:

 • Miejsce I Szkoła Podstawowa nr. 1
 • Miejsce II Szkoła Podstawowa nr. 2
 • Miejsce III Szkoła Podstawowa nr.4
 • Miejsce IV Skoła Podstawowa nr.3
 • Miejsce V Szkoła Podstawowa Górzyca
 • Miejsce VI Szkoła Podstawowa Dębno Lubuskie

{gallery}2018/12/zapasyMikolajkowy{/gallery}

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre